Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs fotograficzny- aktualizacja

Nadleśnictwo Kościerzyna zaprasza do udziału w konkursie "Mowa Lasu".

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Powiatu Kościerskiego do udziału w konkursie fotograficznym którego celem jest zatrzymać w kadrze chwilę, która określa silne odczucie o lesie, przyrodzie i otaczającym nas pięknie natury.

Konkurs podzielony jest na następujące kategorie:
  1. dla dzieci od 1-3 klasy szkoły podstawowej - „Szepty Lasu” (fotografia kolorowa),
  2. dla młodzieży od 4-8 klasy szkoły podstawowej i ponadpodstawowej - „Głosy Lasu” (fotografia kolorowa),
  3. dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych - „Śladami W. Puchalskiego” (fotografia czarno – biała).

Wszelkie informacje i aktualności dotyczące konkursu dostępne są na stronie

https://fb.me/konkursMowaLasu

Aktalizacja:

Sytuacja, w której się znaleźliśmy   zmusiła nas do przesunięcia  harmonogramu konkursu fotograficznego. W związku ze zmniejszeniem obostrzeń dotyczących zagrożeń związanych z Covid 19   ustalam nowe terminy konkursu  „Mowa Lasu 2020”

   

W związku ze zwiększeniem obostrzeń dotyczących zagrożeń związanych z Covid 19 oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników konkursu zmuszony jestem do przesunięcia harmonogramu prac członków komisji konkursu fotograficznego. Szanowni Państwo, zwracam się do Państwa z apelem o przekazanie uczniom nowego terminy konkursu  „Mowa Lasu 2020” oraz o zachęcenie młodzieży do udziału w konkursie. Na uczestników czekają cenne nagrody.

     Termin i miejsce składania prac:

  1. Fotografie można dostarczyć w formie elektronicznej (preferowana), na karcie SD, pendrive -  osobiście lub pocztą,
  2. Prace należy złożyć/przesłać najpóźniej do dnia   6 czerwca 2021 r. w formie elektronicznej na adres email: ewa.golunska@gdansk.lasy.gov.pl lub wysyłać pocztą na adres: Nadleśnictwo Kościerzyna, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6, 83-400 Kościerzyna
  3. Ocena i rozstrzygnięcie konkursu do dnia     15 czerwca 2021 roku
  4. Wręczenie nagród nastąpi w dniu     17 czerwca 2021 roku