Web Content Display Web Content Display

Headquarters Nadleśnictwo Kościerzyna
Nadleśnictwo Kościerzyna
Tel. 58 686 28 69
Fax 58 680 15 99

ul. M. Skłodowskiej - Curie 6

83-400 Kościerzyna

Nadleśniczy
Michał Jaworski
58 686 28 69
Zastępca Nadleśniczego
Marcin Trzeciak
58 686 28 69 kom.790 493 334
Główny Księgowy
Mirosława Kąkol
58 686 28 69 kom. 694 493 314
Specjalista ds pracowniczych
Lucyna Jażdżewska
58 680 15 91 wew. *131 kom. 608 559 798

Straż Leśna

Daniel Gierszewski
Komendant Posterunku Straży Leśnej
Phone number: 58 680 15 90 wew. *221 kom. 694 493 303
Krzysztof Misiak
Strażnik leśny
Phone number: 58 686 28 69 wew. *222 kom. 694 493 334

Inżynierowie nadzoru

Maciej Piankowski
Inżynier nadzoru obręb Bąk
Phone number: 58 686 28 69 wew. * 211 kom. 694 493 315
Marcin Zabrocki
Inżynier nadzoru obręb Kościerzyna
Phone number: 58 686 28 69 wew. *212 kom. 668 541 823

Administracja

Ewelina Breska
Sekretarz
Phone number: 58 680 15 95 wew. *671 kom. 694 493 333
Tomasz Gawron
Specjalista Służby Leśnej - Zamówienia publiczne
Phone number: 58 686 28 69 wew. *675 kom. 668 541 806
Barbara Berth
Specjalista do spraw administracji - Magazyn, środki trwałe
Phone number: 58 686 28 69 wew. *672
Marta Sudoł
Referent administracyjny - Zasoby mieszkaniowe
Phone number: 58 686 28 69 wew. *673
Marlena Staubach
Sekretarka
Phone number: 58 686 28 69 wew. *100 kom. 660 873 256

Dział Gospodarki Leśnej

Arkadiusz Teubner
Specjalista SL d/s użytkowania lasu - Marketing drewna
Phone number: 58 680 15 93 wew. *333 kom. 694 493 311
Michał Dysarz
Referent techniczny - Pozyskanie drewna
Phone number: 58 686 28 69 wew. *334 kom. 784 845 910
Justyna Burcon
Starszy specjalista SL d/s zagospodarowania lasu - Hodowla lasu, certyfikacja, szkółkarstwo i nasiennictwo
Phone number: 58 686 28 69 wew. *331 kom. 660 873 285
Roman Gołuński
Specjalista SL - Stan posiadania
Phone number: 58 680 15 94 wew. * 335 kom. 539 954 131
Ewa Gołuńska
Specjalista Służby Leśnej - Ochrona lasu, ochrona przyrody, ochrona p-poż. i edukacja, BHP
Phone number: 58 680 15 96 wew. *336 kom. 694 493 325
Daniel Szemis
Referent techniczny - umowy dzierżawy, administrator SILP, mapa numeryczna
Phone number: 58 680 15 97 wew. *337 kom. 538 219 822

Dział Księgowy

Ewa Narloch
Specjalista do spraw gospodarki drewnem - Sprzedaż drewna
Phone number: 58 680 15 92 wew. *615 kom. 668 541 027
Elżbieta Gierszewska
Starszy księgowy - Kasa, księgowość
Phone number: 58 686 28 69 wew. *612 kom. 515 531 880
Alicja Lachur
Starszy księgowy - Księgowość
Phone number: 58 686 28 69 wew. *613
Natalia Radomska
Referent - Płace
Phone number: 58 686 28 69 wew. *614

Podleśniczowie

Ryszard Josz
Podleśniczy
Phone number: 694 493 322
Ireneusz Pellowski
Podleśniczy
Phone number: 694 493 307
Katarzyna Stefańska
Podleśniczy
Phone number: 694 493 326
Dariusz Dzienisz
Podleśniczy
Phone number: 694 493 361
Wojciech Stefański
Podleśniczy
Phone number: 608 559 598
Monika Madej
Podleśniczy
Phone number: 660 873 539
Zofia Treder
Podleśniczy
Phone number: 694 493 329
Przemysław Weltrowski
Podleśniczy
Phone number: 668 541 767
Monika Węgrzyn
Podleśniczy
Phone number: 660 873 318
Patryk Urban
Podleśniczy
Phone number: 660 873 595
Jakub Bruski
Podleśniczy
Phone number: 515 531 889
Grzegorz Grzesik
Podleśniczy
Phone number: 668 541 775

Punkt Alarmowo - Dyspozycyjny

Teresa Nadolna
Dyżurny PAD
Phone number: 58 680 15 98 wew *215 kom. 608 046 997
Halina Breska
Dyżurny PAD
Phone number: 58 680 15 98 wew. *215 kom. 608 046 997
Włodzimierz Gierszewski
Dyżurny PAD
Phone number: 58 680 15 98 wew. *215 kom. 608 046 997
Marek Sędkowski
Dyżurny PAD
Phone number: 58 680 15 98 wew. *215 kom. 608 046 997